Anticelulīta masāža

Valmieras Mācību Centrs piedāvā apgūt licencētu programmu Anticelulīta masāža. Programmas apguves procesā izglītojamais apgūst anticelulīta  masāžas pamata iemaņas. Iepazīstas ar higiēnas un sanitārajām prasībām masāžas izpildei. Iepazīstas ar masāžas paņēmieniem un to pielietošanu masāžas procesā. Iepazīstas ar indikācijām un kontrindikācijām. Individuāla pieeja katram izglītojamajam.

Mācību ilgums  8 stundas , 2 nodarbības 2x nedēļā vakaros. Intensīvajā dienas grupā viena nodarbības viena diena nedēļā.

Pēc semināra sekmīgas beigšanas tiek izsniegta Apliecība.

 

Semināra programma:

1. Teorētiskais ieskats procedūru būtībā un pielietošanas mērķī;

2. Praktiskā tehniku un paņēmienu veikšana

3. Masāžu indikācijas un kontrindikācijas

 

http://healthprowellness.ca/wp-content/uploads/2013/02/cellulite.jpg

 

Slaida un pievilcīga figūra ir katra cilvēka sapnis. Diētas, grūtniecība, stress, menopauze un citi dzīves posmi atstāj pēdas ne tikai mūsu atmiņās, bet arī uz ķermeņa. Viena no lielākajām problēmām ar ko saskaras sievietes ir celulīts.

Celulīts ir tauki, no kuriem nevar atbrīvoties dabiskā ceļā. Celulīts ir gēlam līdzīga viela, tas sastāv no taukiem, ūdens un toksiskajām vielām, kas kunkuļiem līdzīgos veidojumos rodas tieši zem ādas.

Lielisks veids kā atbrīvoties no celulīta ir masāža. Anticelulīta masāža izdala no organisma kaitīgās vielas un izdedžus, kā arī normalizē vielmaiņu organismā. Masāžas rezultātā samazinās tauku dziedzeru daudzums organismā un ķermenis kļūst tvirtāks un pievilcīgāks.