Medus masāža

Valmieras Mācību Centrs piedāvā apgūt licencētu programmu Medus masāža. Programmas apguves procesā izglītojamais apgūst medus  masāžas pamata iemaņas. Iepazīstas ar higiēnas un sanitārajām prasībām masāžas izpildei. Iepazīstas ar masāžas paņēmieniem un to pielietošanu masāžas procesā. Iepazīstas ar indikācijām un kontrindikācijām. Individuāla pieeja katram izglītojamajam.

Mācību ilgums  8 stundas , 2 nodarbības 2x nedēļā vakaros. Intensīvajā dienas grupā viena nodarbības viena diena nedēļā.

Pēc semināra sekmīgas beigšanas tiek izsniegta Apliecība.

 

Semināra programma:

1. Teorētiskais ieskats procedūru būtībā un pielietošanas mērķī;

2. Praktiskā tehniku un paņēmienu veikšana

3. Masāžu indikācijas un kontrindikācijas

 

http://www.hotelvega.cz/content/887-img-6723.jpg

 

Medus terapijai ir šādas īpašības:

  • uzlabo organisma stāvokli kopumā
  • apgādā organismu ar barības vielām
  • medus sastāvā esošās bioloģiski aktīvās vielas nonāk asinsritē un organisms vieglāk atbrīvojas no šlakvielām.
  • attīra ādas virsmu, padara ādu zīdainu, stingru un gludu

Medus masāža ir viens no populārākajiem un efektīgākajiem masāžas veidiem, kuru jau gadu simtiem ilgi izmanto veselības stiprināšanai, un tā lieliski paaugstina organisma tonusu. Medus ir saules smarža, kas no ziediem saglabāta bišu kārēs, medus satur daudz vitamīnu, kuri baro ādu, padarot to samtainu un maigu, kā arī dziļi baro dziļākos audus, dodot ķermenim enerģiju.

Medus vienlaicīgi baro organismu, dodot tam vitamīnus, kā arī palīdz straujāk izvadīt toksīnus no organisma. Šī masāža uzlabo asinsriti gan ādā, gan dziļākos slāņos, relaksē muskuļus. Medus masāža iedarbojas kā lieliska relaksējoša un atjaunojoša procedūra, kas ir ļoti vērtīga ādai.

Medum piemīt arī sildoša, antiseptiska un ādu mīkstinoša iedarbība. Šis masāžas veids attīra ādas virskārtu, novērš zemādas sabiezējumus, padarot ādu elastīgāku un dodot tai iespēju vieglāk elpot un uzņemt medū esošos vitamīnus, kā arī izteikti uzlabo asinsriti un limfas plūsmu.